|
Cieszą 3 pk i na tym konieć. Gra taka jak zwykle, czyli w zasadzie jej brak.
A to co sędziowie wyprawiają to już śmiech na sali. Cieszmy się z tego, ale obyśmy nie musieli np 2 razy z rzędu potem płakać, że sędzia zabrał nam punkty.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
|