wwf napisał(a):

Ja uważam że Maaskant ze sztabem popełnili błąd w przygotowaniach kondycyjno - szybkościowych zawodników. Całą tą rundę gramy tak jakby na zwonionym tempie.
Nie wiem dlaczego tak jest. Odnoszę wrażenie że po przerwie zimowej, może być tylko lepiej. Zrobimy 2-3 transfery, do tego dojdzie przygotowanie kondycyjne i będziemy grać o Mistrzostwo Polski. Oby z powodzeniem.
|
O MP to i tak będziemy grać, bez względu na to czy będą transfery czy nie. Moze lepiej gdyby ich nie było, bo beda kolejne agrumenty dla trenera ze zgrywa nowych.Chciałbym nabrać przekonania, że Maaskant potrafi zbudować drużynę, zespół 11 graczy rozumiejących się na boisku, grających składnie i ładnie, zespół w którym indywidualne popisy Meliksona, Małego czy Dudu będą jedynie dodatkiem do dobrze grającej reszty, a nie jedyną nadzieją na dobry wynik. Na razie R.M bazuje na idywidualnościach i 5-cio minutowych przebłyskach druzyny, raz była to topowa forma Małego, potem szalał Andraż, później zmienił go Genkow, Melikson, Dudu.
APOEL wcale nie miał lepszych i drozszych piłkarzy, miał druzynę i ograł nas jako dobra druzyna, my liczylismy na błysk formy Maora, Małego, Genkowa. Cypryczycy mieli tez trenera stawiającego na ofensywna grę. Chciałbym, zeby Wisła miała podobnego.