Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 23.10.2011, 16:11
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
I kto by finansował?
A np. Webb jest policjantem
Zwiazek a niby kto? Oczywiscie u nas w zwiazku najwazniejsze jest finansowanie Laty i reszty bandy no ale chyba juz przyzwyczailismy sie, ze w PZPN jest patologia.

Nie moze byc tak, ze sedzia pracuje od poniedzialku do piatku na pelen etat, potem na weekend czasem jedzie przez cala Polske by sedziowac mecz. Kiedy taki sedzia przygotowuje sie do zawodow?

Webb moze i jest policjantem ale nie znaczy, ze prauje od poniedzialku do piatku. Sedziowie maja przeciez swoje zawody ale nie kazdy pracuje w nich na pelny etat.

Pytales co sedziowie robia gdy liga nie gra. Wtedy sedziowie uczestnicza w roznych kursach, zgrupowania, poznaja zmiany w przepisach, przechodza testy itd.
Odpowiedz cytując