Sensej napisał(a):

|
Przy bramce dla ŁKSu też ?
|
A może Wilk powinien się uderzyc w pierś za bramkę Szałachowskiego?!
Co do Jaliensa nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o ten mecz... o Chavezie nie tego powiedziec nie moge, bo sprokurował kilka groźnych akcji ŁKS i przy nieuznanej bramce na 2:2 też miał swój duży udział!