Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 23.10.2011, 16:06
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Przy bramce dla ŁKSu też ?
A może Wilk powinien się uderzyc w pierś za bramkę Szałachowskiego?!

Co do Jaliensa nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o ten mecz... o Chavezie nie tego powiedziec nie moge, bo sprokurował kilka groźnych akcji ŁKS i przy nieuznanej bramce na 2:2 też miał swój duży udział!
Odpowiedz cytując