crazykaro napisał(a):

I kto by finansował?
A np. Webb jest policjantem
|
W Bundeslidze pamiętam jeden znany sędzia był dentystą.
Akurat tu nie było dużego błędu - takie spalone są regularnie dyktowane we wszystkich ligach.
szprotson napisał(a):

|
Małecki/Melikson i może Boguski.
|
No tak, tylko że pierwsza dwójka grać nie może, a ostatni wraca po długotrwałej kontuzji i na dobrą sprawę nie wiadomo czy wydolnościowo wygląda lepiej niż Serb.
Fajnie jest narzekać na trenera, ale doszliśmy już do takiej sytuacji kadrowej że alternatyw nie ma. Na większości pozycji grają Ci, którzy są zdrowi i nie mają kartek.