Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 23.10.2011, 16:02
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
I kto by finansował?
A np. Webb jest policjantem
W Bundeslidze pamiętam jeden znany sędzia był dentystą.

Akurat tu nie było dużego błędu - takie spalone są regularnie dyktowane we wszystkich ligach.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
Małecki/Melikson i może Boguski.
No tak, tylko że pierwsza dwójka grać nie może, a ostatni wraca po długotrwałej kontuzji i na dobrą sprawę nie wiadomo czy wydolnościowo wygląda lepiej niż Serb.
Fajnie jest narzekać na trenera, ale doszliśmy już do takiej sytuacji kadrowej że alternatyw nie ma. Na większości pozycji grają Ci, którzy są zdrowi i nie mają kartek.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.10.2011 o godz. 16:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując