Temat
:
[11 kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków - 23 października, niedziela 14:30
Wyświetl pojedynczy post
swój chłop
Member
Od: 08.2004
Offline
#
111
23.10.2011, 15:59
Romuald
napisał(a):
Dla Naszych asów nauka na przyszłość DOBIJAĆ rywala gdy jest na łopatkach .
Amen.
I nie dawać okazji ........ups, Dziewickim z Polonii czy innym Westfalo-Milkom do pie.rdolenia swoich smutów o 14-tu przeciwnikach ŁKS-u.
WISŁA ZAWSZE PANY
swój chłop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do swój chłop
Znajdź inne posty napisane przez swój chłop