Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 23.10.2011, 15:51
Nie ma co pisać - trzecie zwycięstwo w lidze (bo jeszcze Zagłębie jakby ktoś zapomnał) po błędzie sędziego.
Wstyd w taki sposób punkty zdobywać. Gorzej jak los zacznie odbierać to co dał - z przeprowadzonych na
szybko obliczeń fazy księżyca może to być w derbach (tfu!) bo co raz mniej tych spotkań zostaje.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując