|
Sobolewski, Małecki, Melikson, Jovanovic, Bunoza.
Pierwsza trójka to 60% mocy ofensywy, dwójka pozostałych dobrze sobie radzą na tyłach.
Nie chce ich usprawiedliwiać ale raz ze mają prawo być zmęczeni po Fulham a dwa gramy mocno osłabieni, taki Melikson potrafił ośmieszyć 3 graczy a potem asystować. O tym wielu zapomina przy ocenianiu tymczasowej Wisły. Pozostaje sie cieszyc ze mimo takich braków wyrywają zwycięstwo.
Ostatnio edytowane przez CH. : 23.10.2011 o godz. 15:51.
|