Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 23.10.2011, 15:47
Słaby mecz w naszym wykonaniu , było widać że chcemy to spotkanie wygrać jak najmniejszym kosztem . Do 80 minuty zdawało to egzamin , ale bramka wisiała w powietrzu . Gdyby skończyło sie wynikiem 2-2 nie można by mieć do nikogo pretensji jak do samych siebie . ŁKS po prostu prosił się w tym meczu o wpakowanie 3-4 bramek .

Wyróżnic na plus po tym meczu można jedynie Pareikę , Lameya ( o dziwo ) i dobre wejście Boguskiego. Reszta piłkarzy nie zagrała nawet na 40% swoich możliwości .
Odpowiedz cytując