Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.10.2011, 15:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A widziałeś w ogóle jak wyglądał Iliev gdy schodził? Był prawie siny ze zmęczenia. Zresztą - wówczas już go praktycznie na boisku nie było.
Ma siły na maksimum 70 minut, a nie popisują się kibice którzy dotąd tego nie zauważyli.
dlatego Ivica powinien wchodzić na końcowe 30 a nie rozpoczynać od początku.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując