wolfy napisał(a):

A widziałeś w ogóle jak wyglądał Iliev gdy schodził? Był prawie siny ze zmęczenia. Zresztą - wówczas już go praktycznie na boisku nie było.
Ma siły na maksimum 70 minut, a nie popisują się kibice którzy dotąd tego nie zauważyli.
|
dlatego Ivica powinien wchodzić na końcowe 30 a nie rozpoczynać od początku.