Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 23.10.2011, 15:44
Markus napisał(a):Wyświetl post
Maaskant też się nie popisuje ustawicznym ściąganiem Ilieva i upartym trzymaniem na boisku Kirma. Gdy schodzi Serb, de facto kończy się nasza gra ofensywna, zaczyna całkowita nieporadność.
A widziałeś w ogóle jak wyglądał Iliev gdy schodził? Był prawie siny ze zmęczenia. Zresztą - wówczas już go praktycznie na boisku nie było.
Ma siły na maksimum 70 minut, a nie popisują się kibice którzy dotąd tego nie zauważyli.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.10.2011 o godz. 15:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując