Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 23.10.2011, 15:42
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Zamiast spokoju, który nam jest potrzebny, robi się kolejna afera medialna wokół Wisły. Narasta presja na sędziów: teraz każdy, kto nas przez swą pomyłkę skrzywdzi będzie „usprawiedliwiony”.
Najgorsze, ze teraz kazdy sedzia bedzie gwizdal tak by namw zaden sposob nie pomoc wiec moze swoimi decyzjami z kolei skrzywdzic Wisle bo w spornych sytuacjach bedzie gwizdal pod przeciwnika byle tylko Wisle nie pomoc. A w takich sytuacjach znow wynik bedzie nie do konca zalezny tylko od pilkarzy.


Dzis w CF byl sedzia Rostkowski i powiedzial wazna rzecz. Mamy profesjonalne kluby (mniej lub bardziej), mamy profesjonalizm wsrod pilkarzy, trenerow, sztabu szkoleniowego, medycznego itd. Mamy profesjonalna lige a sedziuja amatorzy, ktorzy od poniedzialku do piatku pracuja a w weekendy sedziuja mecze. To jest najwiekjszy problem.

Po lapance wsrod sedziow w aferze korupcyjnej tych przekupnych trzeba bylo kim zastapic. I zastapiono - tymi z nizszych lig, ktorzy nie maja umiejetnosci do sedziowania Ekstraklasy. I niestety ten stan bedzie trwal jeszcze dlugo.
Odpowiedz cytując