|
Generalnie tak, to tej kontrowersyjnej sytuacji graliśmy super mecz.
Klepka, szybko, po ziemi.
Potem, jak coś .......nęło, to wszystko się sypło.
Gdy zszedł Iliev, to nasza gra się skończyła.
Indywidualnie, to Nunez i Iliev - klasa.
Kirm niech potrenuje strzały do pustaka...
|