Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 23.10.2011, 15:41
Generalnie tak, to tej kontrowersyjnej sytuacji graliśmy super mecz.
Klepka, szybko, po ziemi.

Potem, jak coś .......nęło, to wszystko się sypło.
Gdy zszedł Iliev, to nasza gra się skończyła.

Indywidualnie, to Nunez i Iliev - klasa.

Kirm niech potrenuje strzały do pustaka...
Odpowiedz cytując