Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 23.10.2011, 15:38
woocashx napisał(a):Wyświetl post
Śmiem twierdzić, ze do sytuacji z 80 minuty Lamey grał rewelacyjnie
No właśnie, grał bardzo dobrze. Co prawda przeciwko chyba najsłabszej drużynie ekstraklasy, ale jednak.

Dlatego podwójnie szkoda tej sytuacji. Raz, bo smród wokół wygranego meczu. Dwa, bo zawodnik będący w megadołku zaczął grać dobrze, drugi mecz niby udany a tu taki klops.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując