Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
24032
23.10.2011, 15:37
didzej132
napisał(a):
A co do zbierania podpisów to ktoś będzie sprawdzał wszystkie podpisy czy są dane prawidłowe ? To znaczy nie mam na myśli jak będzie nie czytelnie albo coś tylko czy dany człowiek istnieje/żyje
. Bo wątpię że będą sprawdzać wszystkie dokładnie , więc można brać dane i podpis od łebków a pesel zmienić tak żeby było +18 lat , może by przeszło coś takiego , co o tym myślicie
Myślimy, że powinieneś jebnąć się w łeb.
felipe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do felipe
Znajdź inne posty napisane przez felipe