Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 23.10.2011, 15:36
Śmiem twierdzić, ze do sytuacji z 80 minuty Lamey grał rewelacyjnie

Nie mogę się doczekać nagonki na Wisłę na wszystkich portalach i innych weszłach
Odpowiedz cytując