Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 23.10.2011, 15:35
No to mamy temat na cały następny tydzien dla prasy i kibiców drużyn przeciwnych tylko nikt nie pamięta jak wczoraj Frankowski strzelił gola po ewidentnym spalonym tak to już w piłce bywa dzisiaj nam da jutro odbierze na ten temat można by wypisać mnóstwo przykładów.

A co samej gry to powtarzam po raz enty Lamey , Diaz , Kirm to anty piłkarze ich poziom jest żałosny.
Odpowiedz cytując