Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 23.10.2011, 15:32
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
No to się k.u.r.w.a zacznie nagonka na Wisłę i to na własne życzenie...
Na własne życzenie, bo kontrolowaliśmy ten mecz i byliśmy lepsi. Kretyński błąd w obronie, który nie może się zdarzać i ŁKS strzela prawidłową bramkę. Nie mam pojęcia, czemu Małek nie zmienił decyzji – bo liniowy konsultował się z asystentem i mówił, że spalonego nie było.Klasowa drużyna nie może się tak zachowywać. Nawet nie błąd w obronie był najgorszy, ale zachowanie drużyny. Nagle oddaliśmy pole, zamiast przetrzymywać piłkę i spowalniać grę przeciwników.

Do tego rozczarował mnie Biton. Owszem, strzelił bramkę na wagę 3 punktów. Ale identyczną sytuację pod koniec zmarnował – a to oszczędziłoby nam nerwów.

Ciężko cokolwiek powiedzieć o naszej grze. ŁKS zagrał ambitnie, my – zmęczeni pucharami – zagraliśmy zachowawczo i wypunktowaliśmy rywala. I wszystko byłoby ok, gdyby nie ten nieszczęsny błąd sędziego.
Zamiast spokoju, który nam jest potrzebny, robi się kolejna afera medialna wokół Wisły. Narasta presja na sędziów: teraz każdy, kto nas przez swą pomyłkę skrzywdzi będzie „usprawiedliwiony”.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując