|
Dziewicki - dziennikarz niezależny. Niczym Lis albo Paradowska. No ja po prostu nie rozumiem jak można być takim gamoniem, żeby tak pytania zadawać. On robi to tylko po to, by być gamoniem. Innego wytłumaczenia nie ma. Milko nie lepszy.
Obława na Wisłę trwa, bo pacan z chorągiewką nie podniósł tej szmatki. Ja to traktuje w tej kategorii, że już nie chcą nas dołować, jak mamy takich melepetów w obronie.
Albo tak, jak piłkarze zwalniają trenera, to sędziowie chcą zwolnić swojego szefa.
|