|
MIZERIA okrutna..Kirm chyba dlatego gra w 1 składzie że zna angielski i może sobie pogadać z Maaskantem. Dla mnie ten człowiek ostatnio doprowadza do szału, rusza się jak panienka, gdyby miał technikę to bym to zrozumiał..dla mnie pierwszy człowiek do wydelegowania na trybuny...
|