ciacho napisał(a):

|
Jakie własne życzenie? Czy to ktoś z Wisły zabronił podnieść chorągiewki temu błaznowi przy linii bocznej?
|
a przed sezonem sie śmiano ze nie kupiliśmy bocznych
Oczywiście że kupiliśmy, na każdy mecz innego ;]
3 pkt. psy szczekają karawana jedzie dalej