Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8537
Stary 23.10.2011, 14:29
A tymczasem Fulham do przerwy z Evertonem 0:1.

EDIT: Skończyło się na 1:3. Nie mam nic przeciwko, żeby z nami zanotowali taki sam wynik
Ostatnio edytowane przez Gordian : 23.10.2011 o godz. 15:27.



Odpowiedz cytując