snyrting napisał(a):

|
Akurat Ty, jako kibic Legii, powinieneś zauważyć tę zależność. Czy rzeczywiście tak bardzo zmieniła się sytuacja w Twoim klubie od czasu wygranej ze Spartakiem i dobrych wynikach w LE? Skorża z dnia na dzień przestał być pierdołą a Beret zaczął być świetnym dyrektorem sportowym? Otóż nie, ale jechanie po Legii przestało być na czasie więc trzeba było znaleźć nowego kozła ofiarnego. Padło na Wisłę, ale daj ludziom z Weszło kilka tygodni, to zobaczysz, że za chwile znajdą sobie kogoś innego.
|
Zależność jest czytelna. Legia gra zajebiście ostatnio to przestali się (poza Kowalczykiem) czepiać. Wy gracie chujowo, ale jednak trzeba wam oddać, że punkty ciułacie to jadą po Was. Dodatkowo Skorża nigdy nie gadał aż takich głupot jak Maaskant. Skończy się Wasza dramatyczna forma i zaczniecie grać poważnie w piłkę to pewnie się przerzucą na nas (bo u nas się skończy zajebista gra - przecież to polska liga i wszystko jest ulotne) albo na Polonię.