|
Dokładnie rafkur.
Dodam jeszcze tylko, że gdyby to Nunez wyleciał za takie uderzenie przeciwnika z boiska to: prasa, telewizja i to forum - wszyscy by żądali jego ukrzyżowania za bezdenną głupotę.
Brawo dla Gervasio! W pucharach nie ma litości. Już nie raz się o tym przekonaliśmy
|