Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15145
Stary 23.10.2011, 12:09
Dokładnie rafkur.

Dodam jeszcze tylko, że gdyby to Nunez wyleciał za takie uderzenie przeciwnika z boiska to: prasa, telewizja i to forum - wszyscy by żądali jego ukrzyżowania za bezdenną głupotę.

Brawo dla Gervasio! W pucharach nie ma litości. Już nie raz się o tym przekonaliśmy
c.d.n.
Odpowiedz cytując