Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pico4
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7180
Stary 23.10.2011, 11:30
CH. napisał(a):Wyświetl post
Tam mają inne podejscie, tam są fanatycy z innym podejsciem..ida na mecz sie bawic, przede wszystkim. uwielbiam ten ich ryk po strzelonej bramce. Dziadek, matka, babcia, skaczą po płocie jak wariaty. Cos im nie spasuje to wskakuja na boisko, race, flagi, swiecie dymne.. nie ma tej poprawnosci politycznej i tej ciotowatosci czyli biale jest biale a czarne jak czarne, "oh Jaliens popelnil blad, zmienie pampersa i odpuszcze sobie z pojsciem na mecz", "o, Malecki cos mi pokazal, chyba sie rozplacze, nie ide na mecz' ,spontan. wiekszosci z nich to wlansie osoby kochajace klub, jej historie, tradycje.. a nie wyniki i pilkarzy. wzorem i tak jest River Plate, to co zrobili bylo niesamowite.. spadli z ligi i z tymi lzami w oczach rozwalali stadion i nikt nie mial im o to za zlei ten oszalamiajacy krzyk "RIVER RIVER RIVER!!" , teraz liga nizej i nie odwrocili sie, to bylo jedno z najpiekniejszych ujec w futbolu miedzy miloscia kibica do klubu, to byl jednoczesnie okrzyk rozpaczy i okrzyk milosci do River..ze chocby grali 3 ligi nizej to szczelnie beda wypelniac stadion. http://www.youtube.com/watch?v=qXpYkkVEu6c
Z czystej ciekawości, jak długo chodzisz na mecze Riveru?
CH. napisał(a):Wyświetl post
No własnie. Przeciez jakby takie cos napisal kibic Crveny , Fenerbahce , Olympiakosu czy River na forum kibicowskim to zostalby wysmiany a nastepnie zbanowany
Pracowałem trochę czasu w Turcji i fakt, faktem, mają co, czego my nie mamy - ogromną ilość dziewczyn naprawdę "sympatyzujących" z klubem z wielkiej czwórki (Fenerbache, Besitkas, Galatasaray, Trabzonspor). Swoją drogą, fajnie to wygląda, jak niewiasta z rana kupuje gazetę, by się dowiedzieć co słychać w klubie. Poza tym, każdy chłopak, lamus czy nie lamus ma co najmniej koszulkę któregoś z powyższych. Słodko, pięknie, ale:
* Prawie nie spotkałem nikogo, kto by był na meczach swojej drużyny (znakomita większość nie była ani razu). Dlaczego? CENY BILETÓW.
* Koszulki klubowe mają wszyscy. Szkoda, że są z bazaru, bo te "oryginalne" kosztują ~300zł. Znowóż pojawia się element cenowy.
* Tak nawiasem i nie na temat, nie powielajcie bzdur o tureckich hoolsach. Dymy są, ale na meczach międzypaństwowych, ale wynika to raczej z przyczyn kulturowo-religijnych (długi temat)...


CH. napisał(a):Wyświetl post
PS: a to drogo.. oni chca bilety po 20 zl, czyli tyle ile kosztuje wejsciowka na jakis Inter Podkolanówkę z Izolatorem Boguchwała w 10 lidze na stadionie zbudowanym z patykow bez dachu za przeproszeniem. 1 lidze sa ceny podobne do tych co na Wisle w lidze, i to jest przerazajace, a czesto i na te w fazie grupowej LE
Czuję propagandę. Nie ma 10-tej ligii i jestem prawie pewien, że w najniższych ligach nie bierze się tyle za bilety. Stadionów nie buduje się z patyków. W których klubach 10 ligii wejściówka kosztuje 20-30zł?
Po ostatnim zdaniu widzę, że nawet M.J. nie miał takiego "wonder landu", jak Ty...

CH. napisał(a):Wyświetl post
Bilety na Fulham powinny byc sprzedane juz dawno, a caly stadion powinien wyjsc na takiej ku..wie ze Anglicy zostaliby zmiecieni z trybuny gosci i paru ich grajkow. W pilke moze nie jestesmy najlepsi (nie jestesmy pilkarzami, pilkarzom zostawcie kopanie sie na trawniku
Piłkarze powinni grać ładnie?
Trener nie powinien być bajkopisarzem i nie powinien wprowadzać zasady tzw. "kolegializmu" w wyborze składu?
Ludzie powinni mieć z kim się utożsamiać? (Niedawna gwiazda M.M, pokazała swoją prawdziwą naturę i w sumie Wisłę to ma już gdzieś, jak i Polskę )) - ale z obywatelstwa nie brzydzi się korzystać)
Pewni piłkarze nie powinni wysyłać kibiców na Kałużę?
Powinno być trochę więcej Polaków w składzie?
Pewna banda "nad nami" nie powinna zmieniać prawa do tego stopnia, że kibic jest na równi z pedofilem czy mordercą?
CENY BILETÓW POWINNY BYĆ NIŻSZE?

Apropo cen biletów. SSA Wisła Kraków to normalne przedsiębiorstwo, którego głównym celem jest zarabianie pieniędzy.
Po początkowych inwestycjach na piłkarzy i braku szczęścia w eliminacjach, właściciel postanowił odzyskać pieniądze. Pieniądze odzyskał i... od x lat zarabia na tym biznesie pieniądze. Fakt, że zatrudnia niekompetentnych pracowników, którzy płacą ogromne pieniądze piłkarskiemu "szrotowi", powoduje, że najłatwiej wyjść "na plus" utrzymując wysokie ceny biletów. Całe szczęście, że duża część osób to widzi i przez nieprzychodzenie na mecze, doprowadzi do tego, że zarząd obniży ceny biletów (za te zdanie spodziewam się hejtowania na mnie, ale cóż... Ekonomia moi drodzy, nauka życia ).

CH. napisał(a):Wyświetl post
jestesmy kibicami i do nas naleza inne obowiazki),
ale kibicowsko powinnismy im pokazac miejsce w szeregu. I chocbysmy przegrywali 0-3 po 1 polowie to dalej korba na maksa, tak zeby ich zatkalo a po powrocie do domu mowili znajomym " ci polacy ta sa jednak prze .....!"
Pamiętam mecz z Amiką, gdzie dostaliśmy 1:4 u siebie. Tęgie baty na boisku, a na trybunach fiesta i doping Na pełnej k..ie. To było coś
Odpowiedz cytując