Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8526
Stary 23.10.2011, 11:25
Już abstrahując od wszystkiego innego, zaraz po meczu któryś z przyjezdnych na konferencji (Jol ?) mówił o kibicowaniu. Powiedział też, że stadion jest fantastyczny. To już bodaj trzecia taka opinia od ludzi z zagranicy, którzy się na nim pojawili. Nie wiem za bardzo jak to skonfrontować teraz z wypowiedziami taki Borków i innych Kołtunów, czy zawsze wszystko wiedzących najlepiej, i zawsze pokrzywdzonych kibiców tego innego klubu.



Odpowiedz cytując