tarantulaw2 napisał(a):

|
ale nawet remis z fulham nic nam nie da jesli polegniemy z odense. A pamietajcie ze gramy u nich...
|
Na Odense wróci Melikson+Małecki ,Odense nie gra rewelacyjnej piłki z nami nie musieli wcale wygrać ( setka Bitona przy 1-1 +makabryczne błędy obrony) jeżeli zremisujemy w Londynie a w 5 kolejce Twente ogra u siebie Fulham to z Odense wystarczy nam remis i będziemy na kolejke przed końcem na drugim miejscu...w ostatniej kolejce mecz o wszystko z pewnym pierwszego miejsca Twente a wtedy wszystko możliwe
