Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8521
Stary 23.10.2011, 09:34
marek2a napisał(a):Wyświetl post
Tym bardziej ,że z nami grają w środę 14grudnia, a 18 w niedzielę mają wyjazd do Roterdamu do depczącego im po piętach Feyenoordu.

niech jak najszybciej zapewnią sobie 1 miejsce w grupie i jest szansa na awans ale tak jak mówiłem najpierw przynajmniej remis z fulham.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując