marek2a napisał(a):

|
Tym bardziej ,że z nami grają w środę 14grudnia, a 18 w niedzielę mają wyjazd do Roterdamu do depczącego im po piętach Feyenoordu.
|
niech jak najszybciej zapewnią sobie 1 miejsce w grupie i jest szansa na awans ale tak jak mówiłem najpierw przynajmniej remis z fulham.