19sebawro06 napisał(a):

|
z twente gramy ostatnią kolejkę? jeśli tak to jest możliwość ze będą mieli już zapewniony awans przyjadą do nas w rezerwowym składzie bo walczą o mistrzostwo Holandii i pociśniemy ich ta jedna bramka i zapewnimy sobie awans.
|
Tym bardziej ,że z nami grają w środę 14grudnia, a 18 w niedzielę mają wyjazd do Roterdamu do depczącego im po piętach Feyenoordu.