|
W prawie każdej kolecje czy to w LM czy jakiejs lidze krajowej są takie teatry i nikt o tym sie nie rozpisuje media nawet nic nie piszą a Wy 3 dni po meczu dalej o tym gadacie. odepchnał go czerwona kartka i tyle. Chyba ważniejszym tematem jest to ze wygralismy i jakie są nasze szanse na awans
[/URL]
|