|
Jedno jest pewne.dzisiaj tylko zwycięstwo! Wisla zdobywając 3 pkt wskakuje na 3 miejsce ( moze i nawet na 2 w momencie kiedy Legia nie wygra z Widzewem). kontakt z czołówka zostalby wyrównany. a za tydz Podbeskidzie wiec 6 pkt w tych dwoch meczach to dla Wisły powinny byc priorytetem.Musimy jakos do zimy przetrzymac to ze kontuzjowani sa podstawowi gracze. ale z takimi zespolami jak ŁKS i Podbeskidzie( z calym szacunkiem dla tych drużyn) musimy wygrywac.nawet bez kilku najlepszych piłkarzy. tylko zwyciestwo,Wiselko tylko zwyciestwo!
|