Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15139
Stary 23.10.2011, 08:39
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Południowcy tak mają.
Zresztą, wystarczy pooglądać ligę hiszpańską.

PS: Po meczu z APOELem wytykano Wiśle "frajerstwo". Tzn. że zamiast leżeć, opóźniać, bić się na boisku, zagrała "normalnie" i dzięki temu Cypryjczycy strzelili na 3:1. Teraz, gdy Nunez wykazał się "cwaniactwem" to też wszystkim nie pasuje, bo to nie fair. Pojebało?
Mam wrażenie, że dla niektórych sensem przebywania na tym forum jest to aby co najmniej raz w tygodniu dowalić któremuś z graczy Wisły.

Nie ma Łoba i Kowalskiego, Jaliens już się przejadł a na Diaza czasem po prostu szkoda słów. Nowy cel na szczęście wskazało niezawodne w tych sprawach Weszło.
Odpowiedz cytując