JrQ- napisał(a):

Południowcy tak mają.
Zresztą, wystarczy pooglądać ligę hiszpańską.
PS: Po meczu z APOELem wytykano Wiśle "frajerstwo". Tzn. że zamiast leżeć, opóźniać, bić się na boisku, zagrała "normalnie" i dzięki temu Cypryjczycy strzelili na 3:1. Teraz, gdy Nunez wykazał się "cwaniactwem" to też wszystkim nie pasuje, bo to nie fair. Pojebało?
|
Mam wrażenie, że dla niektórych sensem przebywania na tym forum jest to aby co najmniej raz w tygodniu dowalić któremuś z graczy Wisły.
Nie ma Łoba i Kowalskiego, Jaliens już się przejadł a na Diaza czasem po prostu szkoda słów. Nowy cel na szczęście wskazało niezawodne w tych sprawach Weszło.