Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15138
Stary 23.10.2011, 08:32
Południowcy tak mają.
Zresztą, wystarczy pooglądać ligę hiszpańską.

PS: Po meczu z APOELem wytykano Wiśle "frajerstwo". Tzn. że zamiast leżeć, opóźniać, bić się na boisku, zagrała "normalnie" i dzięki temu Cypryjczycy strzelili na 3:1. Teraz, gdy Nunez wykazał się "cwaniactwem" to też wszystkim nie pasuje, bo to nie fair. Pojebało?
Odpowiedz cytując