Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15137
Stary 23.10.2011, 08:24
ziooom napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy gdzieś to było ale wrzucam: http://www.youtube.com/watch?v=lTQ4uClVaCI
Jak widać Nunez nie zachował się po raz pierwszy w ten sposób w meczu z Fulham
I co lepiej Ci, że wrzuciłeś tego linka?

Nie rozumiem tego powszechnego na tym forum samobiczowania się.

Zrobił źle? Zrobił. Ile razy jeszcze chcecie do tego wracać?
Odpowiedz cytując