masterlag napisał(a):

Jak nie wiesz co zrobić z piłką, to podaj ją przeciwnikowi. Niech się oni martwią!
Kurde, to chyba "polska myśl szkoleniowa", a pasuje tutaj jak ulał! I to do "holenderskiej..."
|
Jakby można było oceniać tutaj posty, dostałabyś 10/10
