|
Musi być płatność kartą! Wprawdzie jest bankomat WBK przy DS Alfa, PKO BP koło Yakuzy i ew. można się wybrać pod budynki C1-C2 AGH dla PEKAO SA (BP też tam jest), także Euronet przy rolniczej...
Niemożność nabicia biletu na istniejącą KK (ale nieposiadaną przez chcącego je kupić) to też jaja. Legitymacja studencka nie jest ważna do 31 X, ale do 31 III - można ją sprawdzać, nie widzę tu problemu. Ale może niech też klub zacznie uznawać legitymacje zagraniczne - na mojej jest jawnie napisane "STUDENT", moje dane i nazwa Uniwersytetu. Termin ważności jest oznaczony jako "Geldigheidstermijn", ale każdy przeczyta "periode: 01.10.2011-13.02.2012". A zakup przez internet jest najbardziej komfortową opcją dla wielu, wielu ludzi - zwłaszcza jak się go udostępni poprzez tzw. szybkie przelewy (mtransfer w mbanku, inne w innych) czy kartę kibica będącą kartą płatniczą (Polonia, Lech...). Ludzie nie umieją płacić kartą przez internet - w większości - ale dla części byłoby to spore udogodnienie (1 kolejka, zamiast dwóch). Niech sobie sprawdzą dowód przy kk (tylko po co, skoro pracownik klubu potwierdza Twoje dane na KK ze zdjęciem?), ale bez wariactwa... Bilety przez internet są obiecane chyab od zeszłego sezonu. A tu dalej nic...
|