Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.10.2011, 23:25
marek2a napisał(a):Wyświetl post
Paljic też umie wyprowadzić na kontrę,nie widzę wielkiej różnicy między Paljicem a Lameyem. Obywdaj są w tym dobrzy ,ale czekam na powrót Jovanovica i zimowy transfer Stana
Ale tu nie chodziło o kontry, tylko kontrolowanie gry. Pajlić nie umie dobrze podać ani utrzymać się przy piłce. Z tym drugim u Lameya też szału nie ma.
Żeby kontrolować grę trzeba mieć bardzo mało strat, a u nas - wiadomo: co trzecie podanie do rywala.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując