Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.10.2011, 22:54
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Co 3) chodzi mi to że już posiadam KK ale muszę ją pokazać gdy np. chce kupić sobie bilet na LE gdzię nie ma konieczności nawet jej posiadania. Tu chodzi o jakaś dziwny system nabijania tych biletów? według mnie na 100% technicznie klub może to robić bez konieczności fizycznego posiadania karty kibica w okienku.

4 i 5 to też raczej wymysł klubu
To jest tzw polska biurokracja. Bo ja kupując bilet na LE przez Fanklub wysyłam "guru FC" sms, że chcę bilet. On wysyła do klubu imię nazwisko i PESEL. Bez żadnego innego kontaktu idę na stadion i przykładam KK i ta zczytuje nabity w systemie bilet. Potwierdzenie nabycia biletu ma "guru", z którym się spotykam dopiero na trybunie. To potwierdza, że Twoja sytuacja jest dzikim wymysłem klubu. Plus te ankiety o internetową sprzedaż....... niby marketing zaczął działać dobrze a zachowują się jak amatorzy......

PS. Aczkolwiek na Odense mnie baba zapytała z ochrony gdzie mam potwierdzenie zakupu przykładając KK do czytnika. Odpowiedziałem: A jak płacisz kartą w sklepie to co?
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując