Sensej napisał(a):

Co 3) chodzi mi to że już posiadam KK ale muszę ją pokazać gdy np. chce kupić sobie bilet na LE gdzię nie ma konieczności nawet jej posiadania. Tu chodzi o jakaś dziwny system nabijania tych biletów? według mnie na 100% technicznie klub może to robić bez konieczności fizycznego posiadania karty kibica w okienku.
4 i 5 to też raczej wymysł klubu
|
To jest tzw polska biurokracja. Bo ja kupując bilet na LE przez Fanklub wysyłam "guru FC" sms, że chcę bilet. On wysyła do klubu imię nazwisko i PESEL. Bez żadnego innego kontaktu idę na stadion i przykładam KK i ta zczytuje nabity w systemie bilet. Potwierdzenie nabycia biletu ma "guru", z którym się spotykam dopiero na trybunie. To potwierdza, że Twoja sytuacja jest dzikim wymysłem klubu. Plus te ankiety o internetową sprzedaż....... niby marketing zaczął działać dobrze a zachowują się jak amatorzy......
PS. Aczkolwiek na Odense mnie baba zapytała z ochrony gdzie mam potwierdzenie zakupu przykładając KK do czytnika. Odpowiedziałem: A jak płacisz kartą w sklepie to co?