Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8512
Stary 22.10.2011, 22:42
Ja na meczu z Fulham widziałem receptę na słabą lewą obronę. Junior Diaz zamienił się pozycjami z Nunezem. I wyglądało to ok. Niestety przez 2-3 minuty. Co by było jakby to wyglądało tak zawsze:
Nunez Jaliens/Bunoza Chavez Jovanović - Wilk Sobolewski/Diaz - Melikson ?
Według mnie to optymalne zestawienie patrząc na:
- bardzo dużo możliwosci zestawienia środka pola
- marną, wręcz śmieszną lewą obronę
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując