Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.10.2011, 22:39
Co 3) chodzi mi to że już posiadam KK ale muszę ją pokazać gdy np. chce kupić sobie bilet na LE gdzię nie ma konieczności nawet jej posiadania. Tu chodzi o jakaś dziwny system nabijania tych biletów? według mnie na 100% technicznie klub może to robić bez konieczności fizycznego posiadania karty kibica w okienku.

4 i 5 to też raczej wymysł klubu
Odpowiedz cytując