Cytat:
|
Jovanić , Czekaj , Paljić , Brud , Jirsak , Boguski , Genkov
|
Pareiko - z Fulham zagral pewnie. Myślę, że najgorsze ma za sobą.
Czekaj - Chavez owszem - nie zagra w LE to może grać w lidze, Czekaja widzę natomiast na mecz z Limanowią.
Brud - Jak wyżej. Z Fulham nic nie pokazał, miał grubo ponad 10 minut i kompletnie - nic.
Jirsak - Wole jednak wariant z 2 napastnikami
Genkova widzę u boku Bitona.