Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
Kaol
Banita
Od: 12.2010
Skąd: okolice
Offline
#
1411
22.10.2011, 21:43
szczerze ? najlepiej trenować sporty walki . a do tego jako dodatek trening siłowy
polecam ćwiczenia z odważnikami takimi jak sił specjalne w rosji (nie pmiaetam jak się nazywaja)
Kaol
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Kaol