Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1410
Stary 22.10.2011, 21:43
zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym sie dowiedziec jak rozplanować swoj trening (korzystam z normalnej siłowni + basen)
FBW, trening 3 razy w tygodniu. Czemu ten trening a nie inny, masz wcześniej w temacie.

zidanemarcin napisał(a):
a także jakie odzywki stosować ?
Nie szprycuj się od razu proszkami. Po prostu odżywiaj się zdrowo, słodycze zastąp owocami, wcinaj produkty z dużą ilością białka. Jajca, ryby, mięcho, sery twarogowe, wiejskie, kefiry te sprawy. Przygotuj się powoli na wprowadzenie konkretniejszej diety. Polecam 10 wskazówek żywieniowych w dziale "odżywianie" na forum sfd.pl (chwilowo padł im serwer chyba, bo chciałem od razu Cię podlinkować, ale raczej mi to teraz nie wyjdzie. Trening też znajdziesz na tej stronie w dziale "trening dla początkujących".)
Odpowiedz cytując