Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
czarni18
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
1408
22.10.2011, 20:43
Orientuje się ktos czy w niedziele otwarty jest sklep z odżywkami w hali Wisły ?
czarni18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czarni18
Znajdź inne posty napisane przez czarni18