Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2817
Stary 22.10.2011, 19:39
Wiecie, trochę mi szkoda, że juz nigdy nie poczytam sobie tristiów Antystenesa o przekręcaniu nicków. To był absurd w czystej, stężonej postaci i dał mi dobry humor na długo. Wiem, że musicie sprzątać, ale nie myśleliście kiedyś o założeniu muzeum osobliwości, takiego zakątka forum, gdzie ku uciesze i przestrodze lądowałyby takie właśnie kurioza?

Dzięki, Eternit To wprawdzie niezupełnie to, ale i tak fajne.
Powód: odpowiedź Eternitowi
Ostatnio edytowane przez crux.a : 22.10.2011 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując