Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17100
Stary 22.10.2011, 19:05
przemo napisał(a):Wyświetl post
Dwa razy przełączyłem na mecz i dwa razy zobaczyłem krwawiących Lechistów, aż taki ostry ten mecz czy tak tylko trafiłem ?

Wynik 0-0 dla nas całkiem niezły.
Tak tylko trafiłes. Mecz fajny dla oka
Odpowiedz cytując