|
Dwa różne kompy - różne antywiry, win 7 64 bit - na jednym firefox na drugim explorer - za chiny nie mogę jej zablokować i wyjeżdża na pół ekranu i nie mogę jej wtedy zamknąć.
EDIT: jak trafię to wyślę - ona też mi się strasznie rzadko pokazuje
Ostatnio edytowane przez Kocur : 23.10.2011 o godz. 12:39.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|