Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2815
Stary 22.10.2011, 18:46
Dwa różne kompy - różne antywiry, win 7 64 bit - na jednym firefox na drugim explorer - za chiny nie mogę jej zablokować i wyjeżdża na pół ekranu i nie mogę jej wtedy zamknąć.


EDIT: jak trafię to wyślę - ona też mi się strasznie rzadko pokazuje
Ostatnio edytowane przez Kocur : 23.10.2011 o godz. 12:39.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując