Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 22.10.2011, 18:36
Oby tylko nie wyszli na mecz jak to określił Nunez "zrelaksowani".

Oby wytrzymali kondycyjnie, po ciężkim czwartkowym meczu.

Oby sędzia Małek miał dobry dzień.
Odpowiedz cytując