Cytat:
Mnie nic nie boli,nie musisz się niepokoić.
|
I tym zdaniem zakończyłbym dyskusję.
Sędzia myli się na korzyść naszej drużyny- "mnie nic nie boli", "ch*uj z tym, wynik idzie w świat, reszta w niepamięć"
Myli się na korzyść przeciwników- "skur*wysyn zaje*bany", "cwel pierdo*lony", "ku*tas", "piz*a jeb*ana", "korupcja", "ustawił mecz", "XXXXX pomagają sędziowie".
Też mógłbym mieć wonty do Riley'a, że odebrał nam wtedy awans do CL (kto wie jakim klubem byłaby teraz Wisła). Pytanie- po co? Zamiast jechać po danych klubach, powinni jeszcze bardziej naku*rwiać na sędziów, a przede wszystkim na pzpn. Nie wierzę w ustawianie meczów przez Wisłę, po prostu nie wierzę i nie przyjmuję tego do wiadomości.